O Nas

Ludzie od filmów


Ellipsis to studio stworzone przez ludzi z nadmiarem dobrej energii i dobrych pomysłów.
Lata doświadczeń dziennikarskich, eventowych i biznesowych zmieniają oni w nową markę o wyjątkowych możliwościach. Świeżą na rynku, ale o wieloletniej praktyce dzięki dorobkowi założycieli.
Karolina i Łukasz, bo to o nich mowa, współpracują ze sobą od lat.
Karolina to specjalistka od eventów, nad którymi pracowała w wielu firmach, oraz właścicielka prężnie działającego escape roomu. Łukasz przed Ellipsis był dziennikarzem. Teraz swoje kontakty i doświadczenie medialne wykorzystuje przy pracy dla klientów. Dla osób potrzebujących filmu jedynego w swoich rodzaju to same dobre wiadomości. W Ellipsis znajdą ludzi, którzy nigdy nie poprzestają na łatwych rozwiązaniach, i nigdy nie nudzą się swoją pracą.

 

Efekt 'wow' jako produkt


Co dostarczamy? Naszym produktem jest zachwyt Twoich klientów.
Publiczności na firmowym YouTube, gości zaproszonych na event, osób wchodzących na stronę www lub fanpage.
Pracujemy nad tym, by najpierw przyciągnąć ich uwagę, a potem zapytania i zamówienia. Tak łączymy artystyczną kreatywność z biznesowym podejściem do wydajności. Realizacje Ellipsis mają na Ciebie pracować (i być piękne).

Zrobimy wszystko, by tak było.

 

Co znaczy Ellipsis?


To nie elipsa! Nasza nazwa pochodzi od angielskiego określenia wielokropka. To symbol braku ograniczeń i stałej gotowości do podążania dalej, trzy kropki oznaczające 'ciąg dalszy nastąpi'. Tak widzimy naszą misję i tak budujemy plan na przyszłość. Z naszymi klientami wiążemy się na lata, i jesteśmy gotowi podążać z nimi w nieznane.

 

Pasja. To z niej pochodzą najlepsze pomysły


Wyjątkowe idee rzadko pojawiają się w ciągu kwadransa. Niejednokrotnie to godziny, dni, a czasem noce dyskusji i testowania najróżniejszych rozwiązań. Kreatywność nie kończy się o godzinie 8 ani nie kończy o 16. To stan umysłu i determinacja, by z tych godzin wspólnej pracy powstało coś niezwykłego. Artystyczne środki wykorzystujemy do realizacji marketingowych celów.
Kreację traktujemy kreatywnie, a terminy — terminowo.

Tak pracujemy na sukcesy naszych klientów.
Zapraszamy!

Karolina i Łukasz,
twórcy agencji Ellipsis