Scrabble to gra planszowa, która polega na układaniu słów z liter, które gracze mają na swoich polach startowych. Słowa mogą być układane tylko w jednym kierunku – od lewej do prawej lub od góry do dołu. Gracze mogą używać tylko jednego słowa na raz i muszą mieć co najmniej dwie litery na swoim polu startowym.

Gra jest bardzo popularna wśród osób w każdym wieku i może być rozgrywana przez 2-4 osoby. Można ją kupić w sklepach z grami planszowymi lub online.

Gra, która nigdy nie wychodzi z mody!

Scrabble to klasyczna gra słowna, w której gracze muszą ułożyć jak najwięcej słów na planszy. Gra polega na dopasowywaniu liter do istniejących już słów na planszy. Słowa mogą być układane tylko w jedną stronę – od lewej do prawej lub od góry do dołu. Można używać liter z dowolnego wiersza i kolumny, ale każde słowo musi być ułożone w linii prostej. Gracze mogą uzupełniać swoje słowa o nowe litery, ale muszą zrobić to tak, aby nie zaburzyć istniejącego układu.

Scrabble – idealna gra dla całej rodziny!

Scrabble to idealna gra dla całej rodziny. Zabawa polega na układaniu słów na planszy, która ma kształt prostokąta. Słowa mogą być układane tylko w jednym kierunku – z lewej do prawej lub z góry do dołu. Każde słowo musi się stykać co najmniej z jednym innym słowem. Gracze otrzymują punkty za każde słowo ułożone na planszy.

Uwielbiana przez wszystkich gra planszowa!

Scrabble to uwielbiania przez wszystkich gra planszowa, która polega na ułożeniu słów z klocków tak, aby jak najwięcej punktowały. Aby rozpocząć grę należy ustawić klocki w odpowiednim miejscu na planszy, a następnie każdy gracz bierze swoje 7 klocków i układa je według własnego uznania. Kolejność graczy jest określana przez rzut kostką, a pierwszy gracz ma pierwszeństwo do skorzystania ze swoich klocków.